درباره ما

درباره فراسامان

تاریخچه

شرکت تیراژه پرداخت آذر به منظور اجرای پروژه های نرم افزاری خاص منظوره برای شرکت های بزرگ تولیدی، آغاز به فعالیت نمود. این واحد فعالیت های خود را توسعه داد. در سال 1383 با اتکاء به تجارب ارزشمند گذشته، سیستم های فرآیندگرا را به عنوان یک راه حل کلیدی برای استقرار سیستم های اطلاعاتی مورد توجه قرار داد. و با طراحي و پياده سازي سيستمهاي فرايندگرا و سیستم يكپارچه مالي فراسامان ، نسخه هاي متعدد از این نوع نرم افزارها به بازار عرضه گردید. از آن زمان تاکنون، با اتکاء قدرت لايزال الهي و با وجود نیروی انسانی مجرب و با بکارگیری سیستم فرایندی و سيستم يكپارچه مالي فراسامان، افتخار استقرار سیستم های متعدد در شرکت های متعدد و مجموعه هاي كوچك و بزرگ را در کارنامه خود ثبت کرده است

ماموریت

شرکت تیراژه پرداخت آذر به عنوان یک شرکت با سابقه در زمینه مشاوره مدیریت و مهندسی سیستم، مأموریت خود را در ارائه بهترین راهکارها به بنگاه های صنعتی اقتصادی (تولید / بازگانی) کوچک، متوسط و بزرگ در جهت استقرار سیستم ها و روش های نوین مدیریت و برنامه ریزی با هدف افزایش بهره وری و بهینه سازی هزینه آن بنگاه ها دانسته و در این رهگذر از منابع انسانی متخصص، با انگیزه، خلاق و متعهد و همچنین تکنولوژی روز و مفاهیم نوین مدیریت بهره می برد.

سیاستهای اجرایی

در راستای محقق ساختن مأموریت فوق، شرکت تیراژه پرداخت آذر در ارائه راه حل S-ERP به سازمان ها و شركتها و كاركاه ها و فروشگاه هاي كوچك و بررگ ، سیاست های اجرایی ذیل را مدنظر قرار می دهد.
کوتاه کردن مسیر اجرای فرآیندها
یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی
ایجاد تحول در شیوه های کسب و کار سنتی با مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار در شرکت های تولیدی و بازرگانی
ترویج فرهنگ فرآیند محوری و بکارگیری روش های تجربه شده در مدل سازی فرآیندها و مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار
توانمندسازی سازمان ها در بهبود و بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار
با بهره گیری از سیستم های فرآیندگرا Process Oriented Systems به منظور:
کاهش در هزینه ها و زمان فرآیندها
روانسازی فرآیندها و تشخیص گره ها و نقاط کور و گلوگاه ها
کاهش سربار و نیروی ستادی
همخوانی اطلاعات
گزارشگری مالی به صورت ماهانه
افزایش کنترل های داخلی
شفاف سازی اطلاعات